Pilavci Logo Kaliteli Kucuk

O’Pilavcı, yepyeni bir konsept ile 2011 yılında sektöre sağlam adımlarla giriş yapan, 2016 yılında gelinen noktada açılan  şube  ve sektöre kazandırdığı 100’lerce  işletme ile  sistemin büyümesine ciddi katkı sağladı.  yeni markalar çıkmasına öncü oldu.  gelinen nokta O pilavcı sektörde öncü  olarak yeni proje ve yatırım çalışmalarına  hız vermeye kararlı.

İlan Price 100.000,00TRY

İlan Description

Tedarik :  Ürünler tam pişmiş olarak ve oda sıcaklığında saklanabilir durumda gelecektir. Tüm pişmiş ürünlerimizin 3 ay raf ömrü bulunur. Buzdolabı gerektirmez.  Nasıl mı? Annelerimizin, büyüklerimizin yaptıkları konserveleri bilirsiniz. Otoklav adı verilen işlemle 120 derece ısıda sterilize edilen pişmiş ürünlerimiz hava almayacak şekilde paketlenir ve son kullanma tarihine kadar oda sıcaklığında muhafaza edilebilir. O Pilavcı kendi üretimi olan pilavlarını ve diğer ürünlerini sağlıklı, sterilize koşullarda paketleyip dayanıklı olarak bayilerine göndermektedir. Hava almayacak şekilde tasarlanmış olan paketlerimiz normal koşullarda son kullanma tarihine dek tazeliğini ve lezzetini koruyacaktır. Ürünler havayla temas etmediği ve direkt güneş ışığına maruz kalmadığı takdirde bozulma olmayacaktır. Bütün ürünlerimiz oda sıcaklığında saklanabilir. Kargoda meydana gelebilecek delinme, yırtılma gibi zaiyatlar olması durumunda bayimize ürünlerin yenilerini gönderiyoruz. Bayilerden ürünlerimizi güneş ışığından uzakta ve serin yerde saklamalarını istiyoruz. Ürünler haftalık olarak sipariş edildiği ve hızlıca tüketildiği için sok kullanma tarihine kadar beklemeyecektir. Bayilik başvurusu sırasında bize en çok yöneltilen sorulardan birisi de “Buzdolabına koymak gerekir mi?” sorusudur. Bizim cevabımız ise “hayır bütün ürünlerimiz pilav, tavuk, döner dahil oda sıcaklığında saklanabilir” şeklindedir. O Pilavcı 120 derece otoklav işlemi ile ürünlerini bayilere kolayca ulaştırabilir. Türkiye’nin neresinde olursa olsun bütün bayilerimiz hep aynı kalitede, lezzeti ve kıvamı aynı pilavları alır ve müşterilerine servis ederler. O Pilavcı sırrı işte budur. Pilav sektörünü yaratan O Pilavcı pilavı kurumsallaştırdı. Sokak pilavcılarından hepimiz pilav yemişizdir. Bu pilavlar genellikle evde pişer ve günlük ihtiyacı karşılar. Ancak sokak pilavları pilav tavuk ve nohutla sınırlıdır. O Pilavcı’da ise çok daha fazla çeşit bulunur.

O’Pilavcı, yepyeni bir konsept ile 2011 yılında sektöre sağlam adımlarla giriş yapan, 2016 yılında gelinen noktada açılan  şube  ve sektöre kazandırdığı 100’lerce  işletme ile  sistemin büyümesine ciddi katkı sağladı.  yeni markalar çıkmasına öncü oldu.  gelinen nokta O pilavcı sektörde öncü  olarak yeni proje ve yatırım çalışmalarına  hız vermeye kararlı.
Tedarik :  Ürünler tam pişmiş olarak ve oda sıcaklığında saklanabilir durumda gelecektir. Tüm pişmiş ürünlerimizin 3 ay raf ömrü bulunur. Buzdolabı gerektirmez.  Nasıl mı? Annelerimizin, büyüklerimizin yaptıkları konserveleri bilirsiniz. Otoklav adı verilen işlemle 120 derece ısıda sterilize edilen pişmiş ürünlerimiz hava almayacak şekilde paketlenir ve son kullanma tarihine kadar oda sıcaklığında muhafaza edilebilir. O Pilavcı kendi üretimi olan pilavlarını ve diğer ürünlerini sağlıklı, sterilize koşullarda paketleyip dayanıklı olarak bayilerine göndermektedir. Hava almayacak şekilde tasarlanmış olan paketlerimiz normal koşullarda son kullanma tarihine dek tazeliğini ve lezzetini koruyacaktır. Ürünler havayla temas etmediği ve direkt güneş ışığına maruz kalmadığı takdirde bozulma olmayacaktır. Bütün ürünlerimiz oda sıcaklığında saklanabilir. Kargoda meydana gelebilecek delinme, yırtılma gibi zaiyatlar olması durumunda bayimize ürünlerin yenilerini gönderiyoruz. Bayilerden ürünlerimizi güneş ışığından uzakta ve serin yerde saklamalarını istiyoruz. Ürünler haftalık olarak sipariş edildiği ve hızlıca tüketildiği için sok kullanma tarihine kadar beklemeyecektir. Bayilik başvurusu sırasında bize en çok yöneltilen sorulardan birisi de “Buzdolabına koymak gerekir mi?” sorusudur. Bizim cevabımız ise “hayır bütün ürünlerimiz pilav, tavuk, döner dahil oda sıcaklığında saklanabilir” şeklindedir. O Pilavcı 120 derece otoklav işlemi ile ürünlerini bayilere kolayca ulaştırabilir. Türkiye’nin neresinde olursa olsun bütün bayilerimiz hep aynı kalitede, lezzeti ve kıvamı aynı pilavları alır ve müşterilerine servis ederler. O Pilavcı sırrı işte budur. Pilav sektörünü yaratan O Pilavcı pilavı kurumsallaştırdı. Sokak pilavcılarından hepimiz pilav yemişizdir. Bu pilavlar genellikle evde pişer ve günlük ihtiyacı karşılar. Ancak sokak pilavları pilav tavuk ve nohutla sınırlıdır. O Pilavcı’da ise çok daha fazla çeşit bulunur.

Ürün çeşitlerimiz:

Sade Pilav, Nohutlu Pilav, Kuru fasulyeli Pilav, Etli kuru fasulyeli pilav, Nohutlu Pilav, Sebzeli pilav, Mantarlı Pilav, Misket Köfteli Pilav, Tavuklu Pilav, Tavuk Dönerli Pilav, Et Dönerli Pilav, Kavurmalı Pilav, Dana Ciğerli Pilav, O Pilavcı Special