Site Reklam

İşinin uzmanı, zamanında teslim eden, işinin arkasında bu işten kazanabileceğine inanan Technofis Danışmanlık, Bayilik alacak şubeler ile büyümeye karar vermiştir. Bu nedenle sizleri de bu Yüksek Statülü işe Bayimiz olarak Ortak olmaya çağırıyoruz!

İlan Price 100.000,00TRY

İlan Description

Firmamız 2012 Yılında Bodrumda ilk ofisini açtı. 2012 yılının Temmuz ayında Düzce ilindeki Merkez ofisi ile hizmete başladı. 2012 yılından bu yana Bodrum, Ankara ve Düzce Ofisleri ile işletmelere Yönetim Danışmanlığı Hizmetleri, KOSGEB, Kalkınma Ajansları, AB Projeleri, Fizibilite, Kosgeb Girişimcilik Eğitimleri, TSE Belgelendirmeleri, CE Belgelendirme, ISO Sistem Kurulumu ile Belgelendirmeleri, Marka Tescili, Patent ve Faydalı Model Başvuruları, KOSGEB Desteği ile Kurumsallaşma ve Markalaşma çalışmaları, Türknet Güvenlilk Sistemleri bayiliği, İdeasoft, Webticari, 12 yazılım, Sentez yazılım, Perkon personel kontrol donanımları bayilikleri ile İşletmelerin tüm kurumsal ihtiyaçlarını karşılayabilen bir noktada büyümeye ve hizmet vermeye devam etmektedir.

Birlikte Hep Daha İyiye!” sloganı ile yola çıkan Technofis, “Kazan Kazan” formülü ile şube ve Güven ağını genişletmekte ve İşletmelerimize Danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra; İhracat konusunda da Müşteri Bulma, Gümrükleme ve Satış Sonuçlandırma ile de müşterilerine hizmet vermektedir.

Resmi kurum ve kuruluşlar ile yaptığı KOSGEB Girişimcilik eğitimlerinin yanısıra, bölgesinde gelişmenin ve kalitenin simgesi olmuştur. Halk Eğitim Merkezleri, KOSGEB İl Müdürlükleri, Kalkınma Ajansı il Yöneticilikleri tarafından her zaman “Tavsiye Edilen” bir kurum olmanın “Haklı Gururunu” taşıyan TechNofis Danışmanlık, bu güzel mesleğe ilgisi olanlara Franchise fırsatı ile Birlikte, Hep Daha İyiye gitmeye Çağırıyor!

Mobilya, Reklam Malzemeleri, Broşürler, Kartvizitler, Yazıcılar, Panolar, Masaüstü takımları, Tabelalar şubeler tarafından merkezin verdiği ölçülere göre yapılacaktır. Personel Eğitimleri, Franchise Muhasebe ve Hizmet programı Franchise ücretine dahil, Bilgisayar ve diğer sarf malzemeleri hariçtir.


Franchise Şartları:

Minimum 80 m2 ön cephe zemin kat dükkan
Banyo – Tuvalet
Mutfak

Franchise şubeler müşteri ilişkilerini yürütecek, iş ve işlemler merkez tarafından UZMANLAR tarafından yürütülecektir. Gerekli tüm eğitimler uygulamalı olarak merkez tarafından ek ücret talep edilmeksizin verilecektir.

Franchise şubelerden başka herhangi bir katılım payı, harç, komisyon alınmayacaktır.