işbirliği güç birliği projemiz kabul edildi

işbirliği güç birliği projemiz kabul edildi

işbirliği güçbirliği destek programı; 300 bin TL Hibe, 700 bin TL Kredi

Düzce Akçakoca’da hazırladığımız işbirliği güçbirliği destek programı başvurusu kabul edildi. Konu ile ilgili basın haberleri aşağıdadır. Proje kapsamında 300 bin TL Hibe, 700 bin TL faizsiz 1 yıl ödemesiz kredi kullanma şansı bulunmaktadır. Detaylar için Technofis ve Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası ile iletişim kurabilirsiniz.

 

işbirliği güçbirliği

 

KOSGEB destekli işbirliği güçbirliği projesi Akçakoca’da ilk meyvesini verdi. ATSO (Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası) öncülüğünde bir araya gelen Akçakocalı 6 girişimci, dünyaca ünlü markaların içinde yer aldığı bir mağazayı ilçeye kazandırdı.

Merkez çarşıda Yalı mahallesi Santral caddesinde bulunan Migros’un üst katında mağaza inşaat çalışmalarına başlayan Akçakocalı girişimcilerin, mağaza için yapacakları toplam harcamanın 800 bin lira civarında olduğu öğrenildi.

İşbirliği güçbirliği kapsamında KOSGEB’in yapacağı yardım bedelinin ise 300 bin lira olacağı bilgisine ulaşılırken, ATSO Başkanı Mehmet Nazım Pazvant, 3 katlı mağazanın 600 m² olacağını ve dünya ve Türkiye’de iyi bilinen markaların satılacağını söyledi.

işbirliği güçbirliği

İnşaat Devam ediyor

Pazvant, mağaza çalışmaları devam eden iş yerinin, Akçakocalı 6 girişimcinin bir araya gelerek katlı mağazacılık şirketi kurmalarıyla ortaya çıktığını belirtirken, mağazada başlangıçta 6 personelin istihdam edileceğini sözlerine ekledi.

Mart ayının ilk haftasında açılış yapılması hedeflenen 3 katlı mağazada; Koton , Defacto, Hummel, mp, sportive, nike ve adidas gibi ana markaların yanı sıra, farklı markaların da yer alacağı ifade edildi.

işbirliği güçbirliği

Bizi Sosyal Medyada Beğenin
technofis

    Comments are closed.