Web ve E-Ticaret Hizmetlerimiz

 

We are making Ideasoft Dealership in E-Commerce

@ Trade Internet Sales Systems (With Professional Virtual Store systems, you can sell your products in your virtual store.)

ideasoft since 2005, offering web and mobile-based software solutions, Internet Technology for All Colors with the principle of providing services to you, is Turkey’s leading e-commerce infrastructure provider. We are a technology company that produces quality projects and solutions that will increase competitiveness and create added value in the process of realizing business objectives of small and large scale companies of all sizes.

Products

E-Commerce Sites

In addition, we are in the business of Private Professional, Promotion Web Sites!

 

Software Solutions

Technofis Consulting; It provides all kinds of software that it needs to operate, accounting, hot / cold sale, reservation, barcoded sales and production management programs to its valuable solution customers with its national solution partner firms.


Sentez is Software Distributor.
Production Automation (Commercial Software-Production Software-Hotel Management Systems)

Sentez Software offers solutions from 1992 in order to make better business management and more competitive in every sector in many sectors. It has always been a basic philosophy to offer the best quality and quick solutions at the most reasonable price.

The new ERP Business Solutions Platform, which has been developed by using the tools that are accepted as today’s modern software models in architectural design, taking into consideration the knowledge of the solutions given to the large and medium users in different sectors for 23 years and the suggestions from the users, has started to offer all the business processes that an operator may need in one platform .

New Generation pos Solutions
Cloud Solutions
HR Management Solutions
CRM Management Solutions
Fixed Asset Management Solutions
Guest Hospitality Solutions
Textile Solutions
Apparel Solutions


Atiker Yazılım

We are the Atiker Software Distributor

Atiker Software was established in the Technology Development Zone of Selçuk University in 2014 as a reflection of the technological leadership of the Atiker Group of Companies, which is a leader in the sectors in which it operates.

The Group aimed to build a broad dealer network in order to bring the commercializable products obtained in the AR-GE activities that the companies needed to the country’s economy. In addition to this, the company develops the software products needed by the companies, primarily in the area of ​​companies working in the field of outsourcing work, including companies.
As a result of new product development, new technology development and capacity enhancement activities, in a short period of time, the company has made serious projects, developed AR-GE products for high technology products and developed value-added software products. There are more than 30 specialist staff consisting of Computer, Industrial, Electronics, Mechatronic Engineers and Computer Programmers.
Our professional business understanding we have gained, our young and dynamic team we have created, through our values ​​and goals we gave to humanity the moment not only in Turkey, as soon as the solutions we have made special for almost all sectors worldwide were able to take place on every platform.

Atiker Software; We aim to offer solutions designed in parallel with the goals of our group companies and to sign projects that will create value for our country.


Perkon Otomasyon Sistemleri Bayiliği Yapmaktadır.

Barkod Okuyucular- Barkod Yazıcılar- Barkodlu Teraziler – Pos Sistemleri- Personel Takip Sistemleri

“Barkod Sistemleri” olarak da bilinen Otomatik Tanımlama ve Veri Toplama ( OT/VT ) sektörünün lider firmalarından olan PERKON, 1997 yılında faaliyetine başlamıştır. Kuruluşundan bu yana güçlü, yaygın iş ortakları ve artan müşteri portföyü ile hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedeflemiştir.

PERKON ARGOX, ATID, DATALOGIC, HITI, IMPINJ, DIGI, M3 MOBILE, PARTNER, POSTLAB, PRICER, SEWOO ve WIDEFLY gibi dünyanın önde gelen markalarının, TÜRKİYE Distribütörlüğünü ve satış sonrası hizmet desteğini sağlamaktadır.

100 kişiyi aşkın uzman personeli ve 600 den fazla bayisi ile PERKON; üretim, lojistik, perakende, sağlık ve kamu alanlarında birçok firmaya ürün ve çözümler sunmaktan gurur duymaktadır.

PERKON; Farklı modellerde Barkod Okuyucular (CCD, lazer, endüstriyel tip, Radyo Frekanslı Kablosuz), Windows tabanlı el terminalleri, etiket yazıcılar (sabit ve portatif), Personel Devam Kontrol Sistemleri, Yemekhane Kontrol Sistemleri, Fiyat Kontrol Cihazları (Kendi ürünümüz), Barkod yazıcılı teraziler, Araçta Muhasebe Sistemleri (kendi ürünümüz), RFID okuyucu, anten ve Tag’ler, Slot okuyucular (Kart uygulamaları) sunmaktadır.

Ayrıca, müşterilerine özel depo, stok sayım, mobil market ve sipariş, demirbaş takip, barkod etiketleme, RFID Araç takip ve ERP entegrasyonları gibi yazılım uygulamaları da mevcuttur.

Özellikle temsilcisi olduğu firmaların eğitim sertifikalarına sahip teknik personeli ile PERKON, servis desteği ve çözümleme alanında Türkiye’nin öncü firmaları arasındadır.

Başarılı Ar-Ge çalışmaları ile kendi markasını yaratan PERKON, geleceğe güvenle bakmaktadır.

Ürünler:

Barkod Okuyucular
Barkod Yazıcılar
El Terminalleri
Dokunmatik POS PC
Hafızalı Barkod Okuyucular
Yeni Nesil Ödeme Kaydediciler
Fiş Yazıcılar
Dijital Teraziler
PDKS
RFID
Endüstriyel Sabit Okuyucular
Kart Yazıcıları
Paketleme Makineleri
Gıda İşleme ve Koruma Makineleri
Pasaport Okuyucular
Fiyatgör ve Kiosk


Web Ticari Bayiliği Yapmaktadır.

Ticari Programlar (Online Ticari Yazlımlar-Saha Satış Sistemleri-CRM uygulamaları—Depo Takip Sistemleri

2006 yılında yazılım Ar-Ge çalışmaları yapmak üzere kurulan firmamız, 2007 yılında online ticari uygulamaların internet ortamında çalışan türünü geliştirmeye başlamıştır. Uzmanlık alanını bu alanda geliştirmeye karar vermiş, ` sermayesini bu projeye ayırmıştır. 2 yıllık bir çalışma sonucunda; tamamen internet üzerinden çalışan webticari uygulamasını bitirmiş, var gücüyle de bu uygulamasını geliştirmek için enerji harcamaktadır.

Firmamız cep bilgisayarı(PDA) gibi yeni bir teknoloji alanında da yazılım geliştirerek, pda üzerinden çalışan online web yazılımınıda piyasaya kazandırmıştır.

Ülkemizin gençlerine iş imkanları kazandırmak, ülkeye döviz  kazandırmak için geleceğin yazılımda olduğunu kabullenen firmamız bu ve buna benzer projelere hız vererek çalışmalarına devam edecektir.

Teknolojideki hızlı, akıl almaz gelişme, klasik ticari yazılımların sayfası kapamış, işletmeleri online  yazılımlara  yönlendirmiştir. Böylelikle global iş dünyasında, zamandan, elemandan, yakıttan, masraftan tasarruf edilmekte verimlilik ve kalite arttırılmaktadır. Bu alandaki ihtiyaçları analiz eden firmamız, webticari uygulamasını geliştirek piyasaya sunmuştur.

Bürodan bağımsız, evde,  işte, yolda, gemide veya arabada; masaüstü, dizüstü veya cep bilgisayarında işleri takip edebilecek, kolay kullanımlı, pratik, güvenlikli bir yazılım olan webticari; sürekli kendini geliştiren, dinamik bir yazılımdır.

Bilgisayarla tanışma fırsatı bulamayan elemanlarınız, dokunarak satmanın keyfine varacaklar. Şubeleriniz uzakta değil elinizin altında olacak.

Webticari uygulaması işletim sisteminden bağımsız web tarayıcısı çalışır. Virüsten, arızadan, yangından, hırsızlıktan, dikkatsizlikten kaybolan verilerle firmaları zarara uğratmaz, veri kaybı riskini tamamen  ortadan kaldırır.

Online uygulamalardaki başarısıyla, rakipleri ile arasındaki farkı görmek, ticari program konforunu yaşamak, işinizi kontrol altına almak ve  webticari ailesinde yer almak için zaman kaybetmeyin. Yetkili satıcılarımızla temasa geçin, ücretsiz demo kullanıcı alarak hemen kullanmaya başlayın, ücretini sonra ödeyin.

Ürünler

WebTicari ( Muhasebe, Üretim, CRM gibi sistemleri içeren Tümleşik Online İşletme Yönetim Yazılımı )

İŞ BİRLİĞİ UYGULAMALARIİŞ UYGULAMALARIVERİMLİLİK UYGULAMALARI
 • Proje Yönetimi ve Takibi
 • Uzaktan Destek
 • Doküman Yönetimi ve Dosya Depolama
 • İşbirlikçi Web sitesi kolaylığı
 • Ajanda Uygulaması ve Hatırlatıcı
 • Sms ile bilgilendirme
 • Fatura Yazılımı
 • Muhasebe Yazılımı
 • Satış Gücü Otomasyonu
 • CRM(Müşteri ilişkileri Yönetimi)
 • Müşteri Destek Yazılımı
 • Online Veritabanı
 • E-Pazarlama
 • Hata Takibi
 • Online Raporlama
 • E-Posta Barındırma
 • Çevrimiçi Tablolar
 • Hesap Makinası
 • Online Kelime İşlemci
 • Dönüştürülebilir Raporlar

ERP12 Bayiliği Yapmaktadır.

Gıda Sektörü, Perakende, Cafe-Restoran, Tekstil, Elektronik, İnşaat, Oto Yedek Parça, İmalat Sektörü yazılımları

“BİR PATRON DAHA NE İSTER” sloganıyla, Ülkemizin gelişmesine ve büyümesine destek olmaya çalışan bütün patronlarımızın işini kolaylaştırmak ve gelecek planlarına destek olmak için ,

Hızla gelişen teknolojiye ayak uydurmak ve bu gelişimi işletmelerinde en iyi şekilde kullanmak isteyen Kobilerimiz için, hızlı ve çağın gereksinimlerini karşılayan yazılımlar üretiyoruz

Erp12;

Parametrik içerik yapısı ile konforlu bir çalışma olanağı tanıyan ,sade ve kullanım kolaylığını da beraberinde getirmektedir.

Bugüne kadar alışılmış diğer yazılımların dışında daha kolay kullanım ancak daha fazla işlevselliği ile iş hayatınızın vazgeçilmez bir parçası olacaktır.

Tüm sektörlerin tek ortak noktası olan Erp12; piyasada faaliyet gösteren tüm sektörler için ayrı ayrı düşünülmüş ve ticaretin ortak mantığı ile üretilmiştir.

Erp12; sizin ve şirketinizde çalışan tüm departmanların üzerindeki gereksiz yükleri kendi üzerinde toplayarak kendinize daha fazla zaman ayırmanızı sağlayacaktır.

Daha hızlı, daha verimli ve daha kolay olan Erp12 ürünleri; işletmenize bir çok yeniliği getirecektir.

Müşterilerinizi daha iyi tanıyacak, işletmenizin finansını tek tuşla kontrol edebilecek ve getireceği birden fazla özellikle sizlere yeni bir yazılım anlayışını benimsetecektir.

Ürünler

ERP12 Çözümlerimiz,
Tedarik Zinciri Çözümlerimiz,
Restaurant,
PC Pos Çözümlerimiz,
Android Çözümlerimiz,
E-Ticaret